Bize Danışın: 444 3 671

Mikro Kapsül Saç Kaynak

Muhteşem Saç Kaynak Sistemi “Mikro Kapsül Saç Kaynak ” 100% Doğal Görünmez Mikro Kapsül Saç Kaynağı En Kısa Saçta Dahi Uygulandığında  Şeffaf Yapısı İle Gözükmez.

Mikro Kapsül Saç Kaynak

Türkiye de ve Dünyada En Kaliteli Saç Kaynak Yöntemi Mikro Kapsül Saç Kaynak.

Eğer “En Sağlıklı Saç Kaynağı” ve En İyi Saç Kaynak Hangisi diye soruyorsanız size kuşkusuz Extend Magic Mikro Saç Kaynak uygulamasından sonra Mikro Kapsül Saç Kaynak diyebiliriz. Bütün kadınların hayalinde uzun ve dolgun saçlara sahip olmak vardır. Güzellik ile uzun saç ilişkisi bütün dünyada kabul edilmiş olan bir güzellik sırrı. Fakat uzun saçlara sahip olma uğruna saçları sağlıklı bir şekilde uzatmanın (saç kaynağı) bir yolunu da bulmak gerekiyordu.

Saç kaynak sektöründe her geçen gün teknolojinin gelişmesi ile birlikte yeni saç kaynak sistemleri saçlara daha sağlıklı saç kaynak yapmaya yarayan saç kaynak makineleri ile ürünleri geliştirmektedir. 1988 yılından beri birçok saç kaynak yöntemi uygulamış olan bir saç kaynak uzamanı olarak şunu söyleyebilirim ki En İyi Saç Kaynak Yöntemleri arasında 2. sırada olan mikro kapsül saç kaynak özellikle ince telli ve zayıf saçlar için ideal bir saç uzatma yöntemidir.

Çok kısa saça kaynak uygulaması yaparken saçta şeffaf özelliği ile hiçbir şekilde gözükmeyen yapısı ile en kısa saçabile saç kaynak yapmaya olanak tanır. Saçlarınızda 7 aya kadar mikro kapsül saç kaynakları kullanabilirsiniz. Saçlarınızda uzun süre kalabilir, fön, maşa, röfle, açma boya işlemlerinden etkilenmeden kullanabilirsiniz.

Saçlarınızın uzaması ile saçlarınızdan kaynaklarınızı çıkarmak istediğinizde çok kolay bir şekilde çıkarılmaktadır. Mikro kapsül saç kaynak çıkarıcı özel solüsyonu sayesinde saçlarınıza zarar vermeden kolaylıkla çıkarılmaktadır.

 

Mikro Kapsül Saç Kaynak Fiyatları saçınızın gürlüğü ve saçınıza takılacak olan saç kaynak miktarı ile belirlenmektedir. Diğer Saç Kaynak Fiyatları için tıklayın

 

Mikro kapsül saç kaynak yöntemini 2007 yılından beri Türkiye’ye getirerek kullanan tek saç kaynak merkeziyiz. Mikro kapsül saç kaynak yöntemini Türkiye’de henüz hiçbir kuaföre öğretmedik ve kimseye eğitim vermedik. Mikro kapsül saç kaynak için gerekli olan malzemelerin Türkiye’ye ithalatını resmi olarak SACH firması olarak biz yapmaktayız. Bizim haricimizde Orijinal Mikro Kapsül Saç Kaynak uygulaması yapan yer ne yazık ki yok.  Bu çok özel olan mikro saç kaynak yöntemi özel eğitim ve bilgi gerektiren bir uygulamadır. Kullanılan mikro kapsül saç kaynak makinesi ve malzemeleri sadece tarafımızdan CANADA dan ithal edilmektedir.

Mikro Kapsül Saç Kaynak ResimleriMikro Kapsül Saç Kaynak ResimleriMikro Kapsül Saç Kaynak ResimleriMikro Kapsül Saç Kaynak ResimleriMikro Kapsül Saç Kaynak ResimleriMikro Kapsül Saç Kaynak ResimleriMikro Kapsül Saç Kaynak ResimleriMikro Kapsül Saç Kaynak ResimleriMikro Kapsül Saç Kaynak ResimleriMikro Kapsül Saç Kaynak ResimleriMikro Kapsül Saç Kaynak ResimleriMikro Kapsül Saç Kaynak ResimleriMikro Kapsül Saç Kaynak Resimleri

 

 

 

 

Son yazılar

Kategoriler